Intencje
Intencje 18.11.2018
Intencje Mszalne

18 – 25 listopada 2018r.
 

XXXIII Niedziela Zwykła – 18 listopada 

7:30

W intencji +Eugenii Ochowiak – od Agnieszki Krzyżańskiej z Mężem, Córkami i Danielem

9:30

W intencji Parafian

11:00

W intencji +Edmunda Krenca 

12:30

W intencji +Mariana i Władysławy Kania, w 25.r.śm. – od córki Marioli z Rodziną

18:00

W intencji +Antoniny, Franciszka, Stanisława Przybyłów

 

Poniedziałek, 19 listopada

7:30

W intencji +Ireny Staniszewskiej – od syna Marka z córką Beatą

18:00

W intencji Ani, z okazji 2.urodzin, z podziękowaniem i prośbą o wszelkie łaski

 

Wtorek, 20 listopada – Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

7:30

W intencji +Zenona Wargina – od rodziny Hajman z Margonina

12:00

W intencji +Urszuli Andrzejewskiej – pogrzebowa 

18:00

W intencji +Ireny Koniecznej – od Moniki z Rodziną

 

Środa, 21 listopada – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

7:30

W intencji +Jadwigi Sylwestrzak

18:00

W intencji + Józefa Kasprzyka – od szwagra Stanisława Pluty z Żoną 

 

Czwartek, 22 listopada – Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7:30

W intencji Mieczysławy i Romualda, w 45.r.ślubu, z podziękowaniem i z prośbą

18:00

W intencji +Jana Dudoka – od brata Stanisława z Żoną i całą Rodziną

 

Piątek, 23 listopada  

7:30

W intencji +Jana i Joanny Czajka 

18:00

W intencji +Eugeniusza Przybylskiego – od chrześniaka Jacka

 

Sobota, 24 listopada – Św. Męczenników Andrzeja Dunc-Lac, kapł. i Towarzyszy 

7:30

W intencji +Romana Górki i zm.z Rodziny

18:00

W intencji +Rajmunda Gronowskiego, w 25.r.śm. – od Członków Swarzędzkiej Orkiestry Dętej 

 

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 

7:30

W intencji +Ludwiki i Kazimierza Korzeniowskich

9:30

W intencji +Marianny, Jana Przepiórai zm.z Rodziny

11:00

W intencji +Piotra, Józefa, Anny i Franciszka Staniszewskich 

12:30

W intencji Marioli i Andrzeja, w 40.r.ślubu, z podziękowaniem i prośbą

18:00

W intencji Parafian

 

 
 
Intencje 11.11.2018
Intencje Mszalne

11 – 18 listopada 2018r.

XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopada – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7:30

W intencji +Eugenii Ochowiak – od wnuka Daniela z Rodziną

9:30

W intencji +Róży Król – od Ireny, Zofii i Małgorzaty z Rodzinami

11:00

W intencji Wojtusia, w dniu pierwszych urodzin, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo 

12:30

W intencji Parafian 

18:00

W intencji +Weroniki, Edmunda, Stanisława Ławniczaków

 

Poniedziałek, 12 listopada – Św. Jozafata, bpa, męczennika

7:30

W intencji +Zenona Wargina – od Teresy Wargin z Rodziną

18:00

W intencji +Jadwigi Łuczak (w 30.r.śm.), Antoniego i Ryszarda Łuczaków 

 

Wtorek, 13 listopada – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, 

                                        pierwszych polskich męczenników

7:30

W intencji +Ireny Staniszewskiej – od Sąsiadów 

18:00

W intencji +Stanisława Soszyńskiego, Rodziców i Teściów

 

Środa, 14 listopada 

7:30

W intencji +Józefa Nowaka – od Zakładu Pogrzebowego Z.Czuby

18:00

W intencji + Jana Dudoka – od siostry Marii z Rodziną 

Czwartek, 15 listopada 

7:30

W intencji +Stefanii Banaszak – od Zakładu Pogrzebowego Z.Czuby

18:00

W intencji +Władysława Puszczyka – od syna Ireneusza z Żoną i Synem

 

Piątek, 16 listopada  

7:30

W intencji +Zygmunta Śmichury – od Zakładu Pogrzebowego Z.Czuby 

13:00

W intencji +Haliny Kurek – pogrzebowa 

18:00

W intencji +Józefy, Władysława Kasprzyków

19:30

Msza Święta o Duchu Świętym oraz modlitwy o uzdrowienie

 

Sobota, 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy 

7:30

W intencji +Bronisławy Kosteckiej – od syna Jana z Rodziną

18:00

W intencji +Bożeny Gierszal, Kazimierza, Anny, Walentego Gierszal, Piotra Łakomego

W intencji +Mariusza Marciniaka, w 4.r.śm.

W intencji +Elżbiety Gorzan – od córki Pauliny z Rodziną i syna Andrzeja z Rodziną

W intencji +Jadwigi Sylwestrzak – od chrześniaka Andrzeja z Rodziną

W intencji +Stanisławy (w 11.r.śm.), Henryka (w 7.r.śm.) Przybylaków, zm.z Rodziny

W intencji +Władysławy Lura – od wnuczek Anetki i Madzi z Rodzinami

W intencji +Tadeusza Danelskiego – od rodz. Kopruckich, Jarzyńskich, Przespolewskich

W intencji +Edmunda Pinczyńskiego, Edmunda, Genowefy, Anny Lekowskich

 

XXXIII Niedziela Zwykła – 18 listopada 

7:30

W intencji +Eugenii Ochowiak – od Agnieszki Krzyżańskiej z Mężem, Córkami i Danielem

9:30

W intencji Parafian

11:00

W intencji +Edmunda Krenca 

12:30

W intencji +Mariana i Władysławy Kania, w 25.r.śm. – od córki Marioli z Rodziną

18:00

W intencji +Antoniny, Franciszka, Stanisława Przybyłów

 

 


Niedziele
7.30, 9.30 (z udziałem młodzieży), 11.00 (z udziałem dzieci), 12.30, 18.00
W pozostałe dni tygodnia
7.30 i 18.00
Święta
7.30, 9.00, 18.00
Okres wakacyjny
Niedziele 7.30, 9.30, 11.00, 20.00
Poniedziałki, Środy, Piątki 18.00
Wtorki, Czwartki 7.30
Soboty 7.30, 18.00
Święta 7.30, 9.00, 18.00

Wpisz swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z życia parafii:
Adres e-mail: